logo
Nie jesteś zalogowany...Zaloguj
Aktualności
Wyniki rekrutacji do projektu Kształcimy zawodowo


Sprawozdanie w wyników rekrutacji

W dniu 01.02.2019 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. 10 Pułku Piechoty w Łowiczu odbyło się posiedzenie Komisji Rekrutacyjnej w składzie:

1.      Dariusz Żywicki – przewodniczący

2.      Małgorzata Bolimowska

3.      Marcin Szczepanik

4.      Ewa Wieczorek

Zadaniem Komisji było posumowanie wyników etapu rekrutacji oraz dokonanie wyboru uczestników projektu. Formularze rekrutacyjne przyjmowane były do dnia 31.01.2019 godz. 15.30.  

Złożonych zostało 61  formularzy rekrutacyjnych na zajęcia podwyższające kwalifikacje zawodowe, w tym z klas Technikum elektrycznego – 11 podań (K:1, M:10),Technikum informatycznego – 12 podań (K:3, M:9),Technikum mechanicznego i Szkoły Branżowej I stopnia zawód: kierowca mechanik – 10 podań (K:0, M:10),  Technikum Mechatronicznego – 12 podań (K:2, M:10), Technikum Samochodowego  i Szkoły Branżowej I stopnia zawód mechanik pojazdów samochodowych – 16 podań (K:0, M:16).

Złożona 10 podań na zajęcia z języka angielskiego zawodowego (K:0, M:10).

Złożono 27 podań na zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe matematyczno – przyrodnicze (K:1, M: 28).

 

Do udziału w projekcie zakwalifikowało się 87osób:

Technikum elektryczne:

  1. Chmurski Szymon – 11,3pkt
  2. Okraska Kuba – 10,23pkt
  3. Dobrowolska Natalia – 9,69pkt
  4. Kuciński Marcin – 8,85pkt
  5. Stolarczyk Krzysztof – 8,15pkt
  6. Szkup Tomasz – 7,33pkt
  7. Rojek Bartłomiej – 7,23pkt
  8. Sut Daniel – 5,6pkt
  9. Adamczewski Jakub – 4,75pkt
  10. Siejka Filip – 3,84pkt

 

Technikum informatyczne

  1. Kuśmirek Aneta – 10,79pkt
  2. Dudkiewicz Maciej – 10.21pkt
  3. Gładki Mateusz – 10,0pkt
  4. Górczyńska Andżelika – 9,93pkt
  5. Korejwo Klaudia – 8,88pkt
  6. Muras Kamil – 8.85pkt
  7. Rosiak Szymon – 8,45pkt
  8. Tomczak Patryk – 8,16pkt
  9. Lendzion Patryk – 8,07pkt
  10. Kopiec Ireneusz – 7,68pkt

 

Technikum mechaniczne, Szkoła Branżowa I stopnia – kierowca mechanik

  1. Milczarek Krzysztof – 10,27pkt
  2. Brzozowski Sebastian – 9,18pkt
  3. Stępniewski Mateusz – 7,6pkt
  4. Kubica Kacper – 7,53pkt
  5. Płacheta Damian – 7,47pkt
  6. Sikora Dominik – 7,39pkt
  7. Drężek Kamil – 7,33pkt
  8. Dziedziela Konrad – 6,89pkt
  9. Markus Dominik – 6,55pkt
  10. Czubatka Wiktor – 3,9pkt

 

Technikum pojazdów samochodowych, Szkoła Branżowa I stopnia – mechanik pojazdów samochodowych

  1. Kret Bartosz – 10,6pkt
  2. Rogala Kordian – 10,0pkt
  3. Kosiorek Norbert – 8,26pky
  4. Prusinowski Adrian – 8,21pkt
  5. Sobieszek Wiktor – 8,13pkt
  6. Czapnik Piotr – 7,9pkt
  7. Czułek Szymon – 7,73pkt
  8. Rybiński Szymon – 7,7pkt
  9. Panek Mateusz – 7,46pkt
  10. Czarnecki Kacper – 7,4pkt

 

Technikum mechatroniczne

  1. Chmurski Jakub – 12,89pkt
  2. Kołucka Karolina – 12,4pkt
  3. Kawecka Patrycja – 11,63pkt
  4. Łon Filip – 10,67pkt
  5. Cieślak Jakub – 10,46pkt
  6. Lelonkiewicz Dominik – 9,0pkt
  7. Kroc Jakub – 8,69pkt
  8. Panok Dominik – 7,92pkt
  9. Skonieczny Bartłomiej – 7,54pkt
  10. Jakub Puszcz – 7,62pkt

 

Język angielski zawodowy

  1. Kosiorek Dominik
  2. Paciorek Wojciech
  3. Rutkowski Krystian
  4. Baleja Mateusz
  5. Wideński Grzegorz
  6. Podlewski Karol
  7. Łukawski Stanisław
  8. Urbanek Bartłomiej
  9. Krukowski Karol
  10. Wojciechowski Daniel

 

Geografia

  1. Anyszewski Albert
  2. Kozieł Dominik
  3. Urbanek Bartłomiej
  4. Działak Kamil
  5. Banasik Bartosz
  6. Pałka Bartłomiej
  7. Wojciechowski Daniel
  8. Podkoński Bartłomiej
  9. Gać Kamil
  10. Rosak Daniel

 

Matematyka

  1. Krawczak Marcin
  2. Majchrowski Rafał
  3. Wilk Mateusz
  4. Pejski Maksymilian
  5. Plichta Edwin
  6. Guzal Mateusz
  7. Bakalarski Konrad
  8. Filipiak Marcel
  9. Górczyńska Andżelika
  10. Partyk Ledzion
  11. Nawrocki Adam
  12. Kuciński Marcin
  13. Okraska Kuba
  14. Stolarczyk Krzysztof
  15. Siejka Filip
  16. Chmurski Szymon
  17. Czubatka Wiktor
  18. Drężek Kamil
  19. Płacheta Damian
  20. Kubica Kacper

 

 

 

Informacje dot. szczegółowych wyników rekrutacji do projektu „„Kształcimy zawodowo” dostępne są w Biurze Projektu – sala 105 lub u p. M. Bolimowskiej, sala 128.

 

-
© Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. 10 Pułku Piechoty w Łowiczu
99-400 Łowicz ul. Podrzeczna 30 tel. 048468374201
http://zspnr1.lowicz.pl Sekretariat: sekretariat@zspnr1.lowicz.pl Serwis WWW: zspnr1@gmail.com